%d7%a7%d7%a9%d7%aa1קהילת "קשת "היקרה,

תלמידים, צוות חינוכי והורים יקרים!

רְסִסֵי רִימּוֹנִים רֵיחַ הַדְּבָש

וּבַגּב הָרוּחַ קַלָּה

    וְכָל הַתִקוות אֶל מוּל הֶחָדָש

   הַלֵּב נוֹשֵא מִשְאָלָה

    שָנָה טוֹבָה.

בפרוש השנה החדשה, תשע"ז, אני גאה ונרגשת לפתוח את שנת הלימודים עם 594 תלמידים בבית הספר, 20 כיתות, 2 גני ילדים וכ-60 אנשי צוות הוראה, טיפול ותמיכה.

שנת הלימודים נפתחה כסדרה ובכל זירות העשייה החינוכית ניכרות התחדשות והתרגשות לצד יציבות והמשכיות. לבנו מלא תקווה ואהבה וידינו מלאות בחדוות עשייה.

גם השנה בית הספר יקדם את יעדי משרד החינוך ובראשם קידום הישגי התלמידים במקצועות הליבה על – פי עקרונות הלמידה המשמעותית ובדגש על נתיבי למידה מגוונים וחלופות בהערכה.

בנוסף, השנה נעמיק ונטמיע את יעד משרד החינוך בתחום הוראת "תרבות יהודית- ישראלית", תוך כבוד וסובלנות לזרמים השונים ולגווני התרבות השונים בעמנו ובדגש על גיבוש הזהות האישית של הפרט.

בבית הספר נמשיך גם בשנה זו להרחיב ולפתח את נתיבי ההוראה והלמידה ב"חקר" ו"במשחק" ובתום תהליכי רוחב ואורך מעמיקים ומשמעותיים נפיק עם התלמידים תוצרים ייחודיים המשקפים למידה משמעותית.

כחלק בלתי נפרד מהתפיסה החינוכית לפיתוח מסגרות למידה מגוונות להעצמת הפרט ומתן מענה לשונות, תתקיימנה השנה הפעילויות הבאות: שיעורי חלילית למתקדמים ולחדשים, מקהלת ביה"ס, נבחרות ספורט, נבחרת רובוטיקה, שיעורי אומנות,  מוסיקה ומחול, פרויקט חונכות במדעים-יח"ד מדע, שיעורי ריקודי עם, תכנית למצטיינים- אמירים, מועצת תלמידים ותפקידי נאמנויות כגון: נאמני מיחזור, נאמני ספרייה ועוד.

logofll   %d7%9e%d7%95%d7%a1%d7%99%d7%a7%d7%94

עודדו את ילדיכם לקחת חלק בפעילויות העשרה מגוונות אלו בתקווה שימצאו בהן מענה לאינטליגנציות המרובות הטמונות בהם.

בתאריך 28.9.16 התקיים מפגש הנהגת הורים חגיגי וראשון, אני שמחה לבשר לכם כי נציגי ההנהגה מלאי רוח התנדבות, מכוונות לעשייה, מוטיבציה ויזמות לפעול בשיתוף פעולה עם ביה"ס על מנת לקדם ולטפח את קשרי השייכות בין כל באי ביה"ס והקהילה, כל זאת על בסיס שקיפות, תקשורת חיובית ודיאלוג מקדם.

גם השנה, הנהגת ההורים תבנה תכניות עבודה שונות ותפעל במתווה של ועדות לקידום היבטים וזירות בביה"ס.

מבקשת להביע הערכה עמוקה לצוות החינוכי המדהים ב"קשת", למחנכות הכיתות, למחנכות המקצוע, לצוות הטיפולי, לצוות הפרא- רפואי ולצוות המנהלה.

הצוות החינוכי בקשת פועל ללא לאות להעניק לילדיכם חוויית שייכות ומוגנות העטופה בהמון חום ואהבה לצד פדגוגיה איכותית ומעמיקה שתמלא את  "ארגז הכלים" שלהם בכישורי חיים ובכישורי למידה להמשך עתידם. אני גאה לעמוד בראש נבחרת חינוכית איכותית זו הפוסעת בשבילי החינוך ומטמיעה ערכים, דרך ארץ וידע בילדים.

מאחלת הצלחה רבה לערבה שושן סגניתי היקרה ומודה לה בהערכה אין קץ על ההליכה יד ביד לצידי בהובלת בית הספר.

בנוסף, מבקשת לאחל הצלחה רבה למנהלת החטיבה הצעירה, אורית אברהמי, בהנהגת צוות החט"צ וטיפוח האוצרות הקטנים, תלמידי גן ו- א' הלומדים בחט"צ.

"אנשים שאין להם פנטזיה – לא עושים דברים פנטסטיים"

( שמעון פרס ז"ל )

מי ייתן ונזכה בשנה זו לממש את חלומותינו ושאיפותינו החינוכיים  והערכיים, שנחווה ימים טובים, בריאים, מאושרים ומלאי משמעות.

שנה טובה למשפחת "קשת" ולכל בית ישראל.

%d7%a9%d7%a0%d7%94-%d7%98%d7%95%d7%91%d7%94

שלכם,

קרן מרקוביץ – מנהלת ביה"ס

מנהלת